Jak przedłużyć stosunek płciowy u faceta? Jak opóźnić przedwczesny wytrysk na dobre!

Wielu mężczyzn chciałoby dłużej kochać się ze swoimi partnerkami, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jak przedłużyć stosunek i cieszyć się dobrym seksem? Zobaczysz poniżej.

Jak przedłużyć stosunek – czyli metody „domowe” dla zdrowych mężczyzn

Zdrowi mężczyźni (u których nie występują dolegliwości ze strony układu rozrodczego i moczowego), by opóźnić wytrysk mogą stosować specjalne kremy lub żele, zmniejszające wrażliwość na bodźce. Dostępne są one bez recepty, na rynku można również zakupić prezerwatywy zawierające tego typu środki.

Z pomocą przychodzi również Kamasutra, sugerująca na krótko przed wytryskiem wycofanie członka i lekkie uciśnięcie go pod główką. Pozwala to na powstrzymanie wytrysku i kontynuowanie stosunku.

Często stosowanym rozwiązaniem w sypialni, by przedłużyć stosunek seksualny i opóźnić wytrysk jest również zmiana tempa uprawiania seksu - w sytuacji narastania podniecenia mężczyzna przestaje się poruszać (pozwalając by ono nieco opadło), po czym podejmuje znów penetrację. Niby banalne, ale nie wielu tak robi ;)

W przypadku nadmiernej wrażliwości członka, stosowane są inne „domowe” metody takie jak np. masturbacja przed stosunkiem (która pozwala rozładować napięcie i tym samym zmniejszyć wrażliwość).

Pomóc może również uprawianie seksu w prezerwatywie lub w pozycjach, w których to partnerka kontroluje tempo poruszania się.

Jak opóźnić wytrysk – najskuteczniejsza i trwała metoda

Według statystyk najpopularniejszą metodą, by trwale opóźnić  wytrysk jest natomiast kuracja odpowiednimi tabletkami czy lekami, które w przeciwieństwie do powyższych metod działają od wewnątrz organizmu, docierając prosto do źródła problemu.

Sprawdź jak opóźnić wytrysk dzięki climax controlNie można jednak powiedzieć, że każde tabletki działają tak samo. Według wielu największych rankingów aktualnie najskuteczniejszym środkiem jest Climax Control, które są w stanie przedłużyć stosunek nawet o kilkadziesiąt minut. (zdjęcie po lewej)

Tabletki te są na tyle dobre, że wpływają na całokształt naszego życia seksualnego. Dzięki nim można pozbyć się również problemów z erekcją.

Climax Control (www.climaxcontrol.pl) działa, ponieważ skład tego preparatu podwyższa poziom serotoniny w organizmie, a przedwczesny wytrysk masz właśnie przez jego wahania, a raczej dysfunkcje. Poza tym zła równowaga tego związku może powodować też problemy z erekcją i masę innych dolegliwości w życiu seksualnym.

Climax Control to przebadane, naturalne i bezpieczne tabletki, które przywracają równowagę serotoniny, dzięki czemu można pozbyć się przedwczesnego wytrysku i trwale przedłużyć stosunek. Pierwsze efekty są po ok 5 dniach, ale najlepsze po dłuższym okresie systematycznego stosowania np. przez 2 miesiące. Stosunek może przedłużyć się nawet do 30-45 minut.

Najniższa cena tych tabletek jest dostępna na tej stronie.

➜➜ Najniższa Cena Climax Control – Kliknij TUTAJ ➜➜

Comments
 1. Damian

  Dobry art, u mnie najlpiej sprawdzają się prezerwatywki przedłużające stosunek :) (te zwykłe nie działają)

 2. romcio56

  climax najlepszy bez dwóch zdań, prezerwatywy dobre ale na krótko i trzeba je mieć zawsze przy sobie, na imprezie czy coś to kiszka trochę

 3. nick7

  Na mnie niestety condomki nie działają, za słaby efekt ;/

 4. KOLO

  Biorę climax od 2 tygodniu i wytrysk opóźnił się o ok 10 minut, nie jest źle :) jestem pewny że dojdę tak do 20 min :D

 5. adrain90

  Wiadomo że tabsy bd działać najlepiej ze wszystkich metod, od zawsze o tym trąbią, że inne metody dają tylko krótkie efekty albo po prostu słabe.

ADD YOUR COMMENT